Широкі Масляні гуляння від Сєвєродонецької міської ради

02-03-2020

1-го березня з настанням календарної весни сєвєродончани та гості міста проводжали зиму на площі Перемоги. Там за традицією Сєвєродонецька міська рада влаштувала загальноміські урочисті заходи та святкову концертно-розважальну, театралізовану, конкурсну та ігрову програму, частували кашею та чаєм. Тисячі охочих жителів міста брали участь у конкурсах і спостерігали спаленням опудала Масляної.

Зі святом та з найкращими побажаннями миру, добра та достатку привітали городян та гостей міста від команди Ігоря Буткова в.о. міського голови Вячеслав Ткачук та депутат Сєвєродонецької міської ради Андрій Гавриленко.

Стовп з подарунками як завжди зібрав чимало спостерігачів і вдосталь учасників, які спробували подолали висоту.

Долали не всі, але ті смільчаки та везунчики, хто діставався до трофеїв, ставали не лише зухвалими чоловіками, а й володарями дороговартісних подарунків.

Другий рік поспіль Сєвєродонецька міська рада та команда Ігоря Буткова готує для сміливців масштабні винагороди: це побутова техніка (пилососи, мультиварки, м’ясорубки, міксери, мікрохвильові та електричні печі, кухонна витяжна шафа, конвектори, праски, електрогриль, навушники, 3D окуляри та інше). Від команди Ігоря Буткова подарунки вручали в.о. міського голови Вячеслав Ткачук та заступник міського голови Ірина Степаненко.

Окрім сєвєродончан, подарунки отримали гості з Троїцького району, м. Рубіжне та Лисичанськ.

Найнесподіванішим учасником стала 13-ти річна дівчинка.

Любителі та шанувальники спортивних розваг силового напрямку зібрались біля Льодового Палацу спорту. Хизувались силою, змагались у спритності, перетягуванні канату та ін. Здібності та уміння у молодецьких народних забавах також винагороджувались.

Ярмаркова торгівля, конкурсні та ігрові розважальні заходи з подарунками (яких, до речі, також було вдосталь); виставка творчих робіт художників і майстрів декоративно-ужиткового мистецтва - городянам було, де і як розгулятися: весну зустрічали гостинно. Тим більше, що й погода сприяла.

Святкову театралізовану концертну-розважальну, лялькову інтерактивну виставу  та конкурсну програму з закличними піснями і танцювальними номерами підготували творчі колективи міського Палацу культури, Центру дитячо-юнацької творчості та СДЮК «Юність».

Кульмінацією святкування стало вогняне шоу - спалення великого опудала Масляної.

У давнину вважалося, що разом зі спаленим люди позбавляються від всіх негараздів, які супроводжували їх у минулому.

Від Льодового Палацу спорту до площі Перемоги бажаючих зустріти весну млинцями та побачити спалення опудала, яке символізує зиму, була сила-силенна .

Вуличні забави та Масляні гуляння, організовані Сєвєродонецької міської радою, й цього року прийшлися до смаку городянам і гостям міста.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере