Ви тут:

Щодо надання грантів для фінансування інноваційних рішень і винаходів за програмою «Expo-Live»

10-01-2018
Категорія: 

 

У період з 20 жовтня 2020 року по 10 квітня 2021 року у м. Дубай (Об’єднані Арабські Емірати) заплановано проведення Всесвітньої виставки «Експо-2020», яка стане найбільшою подією у світі, основною темою якої визначено «Об’єднуючи Розум, Створюємо Майбутнє».

Виставка буде присвячена пошуку шляхів взаємозв’язку, співпраці та формуванню нових партнерських відносин для розвитку інновацій і нових ідей для створення кращого майбутнього.

В цьому контексті організаторами Всесвітньої виставки «Експо-2020» було анонсовано програму «Expo-Live», якою передбачено проведення конкурсів на надання грантів, що будуть виділятися для фінансування інноваційних рішень і винаходів, які поліпшують якість життя і мають суспільну цінність.

Програма «Expo-Live» передбачає надання грантового фінансування переможцям конкурсу у розмірі до 100 тис. дол. США для розвитку та підтримки проектів малих та середніх підприємств, стартапів і перспективних початківців з усього світу.

Прийом заявок на участь у програмі відкривається двічі на рік (наступний етап розпочинається у квітні 2018 року). Подати заявку на отримання гранту можуть підприємці будь-якої форми власності, наукові установи, урядові та неурядові організації тощо.

Більш детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті виставки: ]]>https://www.expo2020dubai.ae/en/Expo-Live/Innovation]]>, а звернутися за адресою електронної пошти: expoliveatexpo2020 [dot] ae.

 

]]>http://loga.gov.ua/oda/press/news/dep_ved/shchodo_nadannya_grantiv_dlya_finansuvannya_innovaciynih_rishen_i_vinahodiv]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет