Що розглянуто на міській комісії з безпеки дорожнього руху

26-11-2020

19 листопада під головуванням заступника керівника ВЦА м. Сєвєродонецьк Олега Кузьмінова відбулось чергове засідання постійної міської комісії з безпеки дорожнього руху.

Розглянуто низку нагальних питань і звернень.

Так, заслухавши голову ГО Сєвєродонецька міська рада воїнів-інтернаціоналістів Української спілки ветеранів Афганістану, щодо відсутності дорожніх знаків 5.38 «Місце стоянки» із табличками 7.17 «Особи з інвалідністю» на паркувальних майданчиках торгівельних центрів та супермаркетів міста, а також з питання обладнання зручного під’їзду, паркувального майданчика та тротуару за адресою вул.Донецька 37, де розташовано Луганський комунальний заклад «Обласний центр медико-соціальної експертизи Департаменту охорони здоров’я Луганської обласної державної адміністрації - обласної військово-цивільної адміністрації, заслухавши членів комісії, прийнявши до відома що міська комісія протоколом 3-20 від 25.06.20р., затвердила рішення щодо облаштування парковки та ремонту тротуару за адресою вул. Донецька, 37 у 2021 році комісія надала доручення по активізації роботи з торгівельними центрами та супермаркетами міста щодо встановлення ними знаків 5.38 «Місце стоянки» із табличками 7.17 «Особи з інвалідністю» на паркувальних майданчиках. Крім того, члени комісії доручили відділу капітального будівництва ВЦА м.Сєвєродонецьк запланувати у 2021 році роботи щодо облаштування парковки, ремонту тротуару та під’їзду за адресою вул. Донецька, 37.

Після обговорення позитивно розглянуте звернення керівництва правління ПрАТ «АЗОТ» щодо нанесення дорожньої розмітки «Пішохідний перехід» біля тролейбусної зупинки «Південна прохідна» та обладнання нового пішохідного переходу в місці висадки пасажирів на зупинці «Б. Ліщини» - відділу капітального будівництва ВЦА м.Сєвєродонецьк надане доручення запланувати у бюджет на 2021 рік, нанесення відповідної дорожньої розмітки. Обмеження швидкості до 40 км на годину в районі тролейбусної зупинки «Південна прохідна», облаштування на пішохідному переході в районі тролейбусної зупинки «Південна прохідна» засобу примусового гальмування «Лежачий поліцейський» та обмеження швидкості до 40 км. на годину транспорту який рухається пр. Хіміків на ділянці дороги від вул. Богдана Ліщини до вул. Півоварова, члени комісії прийняли за недоцільне.

Вирішено вважати недоцільним питання щодо заборони паркування автомобілів на внутрішньо-квартальній території та перекриття проїздів між будинками вул. Енергетиків, 30, вул. Енергетиків, 30а і вул. Першотравнева.

Також перекриття проїзду між будинками по вул. Хіміків, 19 та 21, через тротуар, зелену зону, тепловий колектор, питання відновлення тротуару та квартальних пішохідних доріжок, скопування зеленої зони, заслухавши членів комісії, прийнявши до уваги, що внутрішньо-квартальні проїзди затверджені «Генеральним планом міста Сєвєродонецьк», міська комісія прийняла за недоцільне.

Комунальному підприємству «Сєвєродонецьккомунсервис» надане доручення запланувати встановлення знаку (5.31) «Житлова зона» на двох в'їздах у двір будинку пр-т Гвардійський, 47, а відділу капітального будівництва ВЦА м. Сєвєродонецьк - внести в план ремонту на 2021 рік, внутрішньо квартальне асфальтне покриття за даною адресою.

Комісія не погодила питання встановлення знаків забороняючих парковку транспортних засобів біля школи №14.

Звернення щодо встановлення обмежувальних знаків в районі вул. Червона, 64, (с. Борівське) скероване на попередній розгляд та погодження до Борівської селищної ради.

Питання відміни протокольного рішення комісії з БДР № 6-17 від 24.11.2017р. щодо закриття проїзду транспортних засобів через ворота в районі будинку 33 по вул.Єгорова, взявши до уваги колективну скаргу мешканців будинку по вул.Єгорова 33 щодо заборони проїзду великовагового транспорту через двір, комісія вирішила організувати зустріч із директором ПП «Сєвєродонецький ринок Злагода» та мешканцями будинку 33 по вул. Єгорова для остаточного його вирішення.

Погоджене питання щодо розміщення паркувального майданчика для паркування транспортних засобів на 14 машиномісць за адресою: вул.Богдана Ліщини, 37-а.

Надано дозвіл, за умови узгодження схеми організації дорожнього руху із відділом безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в Луганській області, на встановлення забороняючих знаків по вул. Півоварова в районі пустиря біля «Сільгоспхімії», а саме: знак 3.1 «Рух заборонено», знак 3.22 «Поворот праворуч заборонено», знак 3.23 «Поворот ліворуч заборонено», з подальшим перекриттям ґрунтової дороги на в’їзд з вул. Півоварова бетонними бордюрними каменями в кількості 6 одиниць.

Средняя: 5 (2 оценок)