Шановні городяни! Подякуємо рятівникам за допомогу!

09-10-2020

Завтра, 10 жовтня, відбудеться відведення сил Державної служби з надзвичайних ситуацій з інших областей України, які були задіяні для ліквідації надзвичайної ситуації, пов'язаної з лісовими пожежами на території Луганської області.

Пропонуємо всім висловити вдячність вогнеборцям.

Місце зустрічі: Площа Перемоги.

Рятівники  поїдуть додому о 8:00.

За даними ДСНС у Луганській області, станом на 9:00 8 жовтня всі пожежі в природних екосистемах на території Луганської області ліквідовані. Підрозділи ДСНС, включаючи задіяні підрозділи з інших областей, протягом 9 жовтня залишаються для чергування на території Луганської області.

Нагадаємо, на території Луганської області протягом тижня тривало гасіння пожеж в природних екосистемах, які виникли 30 вересня та 1 жовтня. Найбільш складна обстановка склалася вздовж лінії розмежування на території Станично-Луганського, Новоайдарського, Сєвєродонецького районів, де до зони ураження потрапило 32 населених пункти.

За попередніми оцінками, орієнтовна площа, пройдена вогнем, складає понад 20 тис. га.

Під час гасіння пожеж евакуйовано 150 осіб.

Всього до гасіння було залучено понад 1 тис. 150 осіб та 294 од. техніки, з них від ДСНС – майже 400 осіб та понад 100 од. техніки (Луганська, Донецька, Дніпропетровська, Запорізька, Полтавська та Харківська області), у тому числі 3 літаки АН-32П та  2 вертольоти ДСНС.