Ви тут:

Сергій Зарецький провів зустріч з представниками Management Systems International

25-01-2018
Категорія: 

24 січня в.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький провів зустріч з представниками Management Systems International – американською організацією, орієнтованою на міжнародну співпрацю і розвиток.

Технічний директор MSI Світлана Вінборн розповіла про конкурсну програму, що спрямована на надання допомоги органам місцевого самоврядування щодо підвищення ефективності їх роботи, на розвиток соціального підприємництва, розвиток інформаційного середовища, допомогу в наданні соціальних і адміністративних послуг тощо.

В.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький наголосив: «У нас є позитивний приклад співпраці ЦНАП з USAID, який дозволяє удосконалювати роботу і покращувати процес надання послуг населенню, вдалою була й співпраця з USAID щодо проведення енергоаудиту типових будівель Сєвєродонецька».

Під час діалогу обговорювалися старт громадського бюджету у Сєвєродонецьку, стратегія розвитку міста, інвестиційно привабливі напрями, питання стосовно внутрішньо переміщених осіб та інше.

Підбиваючи підсумки бесіди, Сергій Зарецький прокоментував: «Відбулася зустріч з представниками організації, які не на словах зацікавлені в розвитку нашого міста. Визначили проблемні питання, вирішувати які будемо вже найближчим часом. Міська влада відкрита для співпраці з іноземними та місцевими організаціями, які готові до конструктивної роботи!».

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради

Рейтинг: 
Голосов пока нет