Рятувальники в святкові дні 11 разів виїжджали на пожежі

10-05-2017

В святкові дні рятувальники 12 пожежно-рятувальної частини ліквідували 11 пожеж. Більшість з них виникли на відкритій території, це суха трава, чагарники, дерева. Почастішали випадки виникнення пожеж в сміттєпроводах житлових будинків. Жителі багатоповерхівок виносять сміття на сходову клітину та облаштовують її під місця для куріння, що робити категорично заборонено. Здебільшого причинами виникнення пожеж є необережне поводження з вогнем та коротке замкнення електропроводки. Так, 09.09.2017 року через коротке замкнення електропроводки виникла пожежа в квартирі житлового будинку. В результаті врятовано господарку квартири. 08.05.2017 року за адресою вулиця Курчатова, буд. 8, рятувальники ліквідували загоряння сміттєпровода між 4-им та 5-им поверхами. За цією адресою неодноразово траплялися випадки пожеж саме з причини необережного поводження з вогнем під час паління. Рятувальниками ДПРЧ-12 за останні 4 доби врятували 1 особу та матеріальних цінностей на суму у два мільйони гривень.

Шановні громадяни! Сєвєродонецьке міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області закликає дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті, під час відпочинку в лісі та на природі. Пам`ятайте: пожежу легше попередити, ніж загасити.