Рятувальники проводять уроки безпеки

09-11-2016

З початку листопада фахівці Сєвєродонецького міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області в рамках проведення Тижнів безпеки життєдіяльності розпочали уроки мінної безпеки з учнями багатопрофільного ліцею і загальноосвітніх шкіл міста.

Викладачі та діти з зацікавленням слухали лекції рятувальників про те, як правильно поводитися у будинку, в транспорті, на вулиці під час обстрілів. Не меншу увагу привернула і розповідь про грамотні дії при виявленні боєприпасів. Для всіх школярів Сєвєродонецька ця інформація вкрай актуальна, адже ймовірність випадкової «зустрічі» з вибухонебезпечними предметами дуже висока.

Виступи рятувальників супроводжувалися демонстрацією мультфільмів для учнів 1-4 класів. А щоб усі учні знали, які боєприпаси найчастіше зустрічаються та яку небезпеку в собі таять, їм було продемонстровано навчальний фільм та наочно макети вибухонебезпечних пристроїв. По завершенні заходів дітям обов'язково нагадували номери екстрених служб, до яких необхідно негайно звернутися у разі виявлення підозрілих предметів, і роздані листівки.

Сєвєродонецьке міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області