Рятувальники проводять огляд та перевірку дотримання вимог техногенної та пожежної безпеки

01-11-2016

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 17.10.2016 р. № 37534/0/1-16 за результатами робочої поїздки до м. Василькова Київської області 11.10.2016 та доручення ДСНС України від 18.10.2016 № 02-15432/261, починаючи з 20.10.2016р. Сєвєродонецьке МУ ГУ ДСНС України у Луганській області за участю органів місцевого самоврядування, в межах повноважень, проводять перевірку на об’єктах з тимчасовим або постійним перебуванням вихованців, учнів та студентів дотримання вимог техногенної та пожежної безпеки, у тому числі щодо дотримання у належному стані шляхів евакуації і запасних виходів. Також під час оглядів  проводяться інструктажі з питань неухильного виконання вимог техногенної і пожежної безпеки та надзвичайних ситуацій та додаткові заняття з учнями та персоналом об'єктів щодо дотримання мінної безпеки та розповсюджуються відповідні агітаційні матеріали (постери, листівки).  На даний момент, нажаль, виявлено багато недоліків стосовно технічного стану будівель. Про результати перевірок зазначених об’єктів буде складено акт огляду та поінформовано  місцеву державну адміністрацію.

Сєвєродонецьке МУ ГУ ДСНС України у Луганській області