Рятувальники ліквідували пожежу в результаті вибуху

08-08-2017

8 серпня о 06:36 до Державної пожежної рятувальної частини надійшло повідомлення про вибух у гаражі з подальшим займанням. Подія сталася на вул. Півоварова у м. Сєвєродонецьку.
На місце виклику виїхав черговий караул 12-ї Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Луганській області. Рятувальники встановили, що сталося руйнування гаражу внаслідок вибуху з подальшим загорянням побутових речей та тирси, а також руйнування сусіднього гаражу. Також було встановлено, що у підвалі гаражу під завалами знаходиться чоловік. Постраждалого було евакуйовано у безпечне місце, надано долікарську медичну допомогу та у тяжкому стані передано працівникам швидкої медичної допомоги.
Причини вибуху наразі встановлюються, працюють оперативні служби.

Сєвєродонецьке МУ ГУ ДСНС України у Луганській області