Рятувальники ліквідували пожежу в квартирі житлового будинку

17-11-2016

16 листопада о 07:37 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення, що за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Курчатова, 18, на восьмому поверсі горить квартира.

До місця виклику негайно було направлено черговий караул Державної пожежно-рятувальної частини № 12 ГУ ДСНС України у Луганській області. Прибувши до місця виклику та провівши розвідку особовий склад відділення встановив, що сталося загоряння кімнати на площі 16 кв. м. На місці події знаходився господар квартири в алкогольному сп’янінні. Постраждалого забрала карета швидкої допомоги. З огляду на викладені обставини, пояснення свідків, враховуючи результати огляду місця пожежі, найбільш ймовірна причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем під час паління.

Силами рятувальників пожежа була ліквідована о 08:17.

Сєвєродонецьке  міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області