Рятувальники ліквідували пожежу на підстанції

18-04-2017

17.04.2017 року о 17 годині 19 хвилин на пульт зв’язку ДПРЧ-12 від невідомого громадянина надійшло повідомлення про те, що за адресою: м.Сєвєродонецьк, вул. Промислова, буд. 4, «Підстанція 110», горить трансформатор.

До місця виклику було направлено черговий караул на АППД-2 та на АЦ-40(131)137А. Прибувши до місця виклику та провівши розвідку було встановлено, що горить трансформатор з якого стався розлив масла на площі 20 кв.м. На місці пожежі працювало два відділення ДПРЧ-51, які провели знеструмлення об’єкту через чергового електрика та отримавши допуск, було подано 2 ствола на гасіння та два ствола на охолодження. Пожежу ліквідовано о 18 год. 27хв. Ймовірна причина пожежі-коротке замикання електромережі.

Сєвєродонецьке МУ ГУ ДСНС України у Луганській області