Рятувальники дбають про безпечний відпочинок біля води

17-07-2020

Під час спеки люди масово вирушають на відпочинок до водойм. Досить часто громадяни нехтують правилами безпеки, що стає причиною трагічних наслідків. З метою недопущення загибелі людей, особливо дітей, рятувальники постійно проводять роз’яснювальну роботу та профілактичні рейди озерами міста.

В період з 27 по 29 червня співробітники Сєвєродонецького міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області провели роз’яснювальну роботу з відпочиваючими на озерах міста Сєвєродонецька.

Рятувальники розповіли про сумну статистику загибелі людей на водних об’єктах, навели численні приклади та нагадали людям про те, що купатися можна тільки в спеціально відведених місцях у світлий час доби. З громадянами, котрі прийшли на відпочинок із дітьми, рятувальники окремо поспілкувалися про те, що не можна залишати дітей без нагляду, та розповіли, до яких наслідків може призвести така недбалість.

Також, відпочиваючих застерегли, що не варто перегріватись на сонці, оскільки висока температура негативно впливає на організм. Не менш небезпечним є вживання спиртних напоїв під час відпочинку біля водойм. Через негативний вплив алкоголю людина втрачає відчуття небезпеки та не здатна контролювати рухи й швидко орієнтуватися. Під час спілкування роздавалися профілактичні листівки з основними правилами безпеки та алгоритмом дій при порятунку потопаючих.

Сєвєродонецьке міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області