Рух тролейбусів у Сєвєродонецьку відновлюється, але ризик його припинення лишається

27-05-2020

На 17 годину у Сєвєродонецьку на маршрути виїхали вже 13 тролейбусів, рух електротранспорту в Сєвєродонецьку відновлюється. На жаль, сьогодні зранку на маршрути міста виїхали лише 3 машини, сотні мешканців не змогли доїхати до місця роботи, у лікарні тощо.

За результатами перевірки цієї події, яка проведена у міській раді, тролейбуси не виїхали тому, що водії відмовились виїжджати у рейс, оскільки боялися надуманих санкцій з боку патрульних поліцейських. Група яких з самого ранку 27 травня стояла на виїзді тролейбусів з території тролейбусного депо. Ймовірно, боялися небезпідставно: о шостій годині патрульна машина з включеними спецсигналами наздогнала тролейбус №407, який виїхав у рейс, зупинила його, перевірила документи водія та здійснила огляд тролейбусу. Звичайно, що водій тролейбусу ПДД не порушував, а поліцейські ніяких документів, які б давали їм право здійснювати перевірку технічного стану транспортного засобу, не пред’явили.

В попередні дні патрульна поліція склала на водіїв тролейбусів кілька адміністративних протоколів щодо керування машинами в начебто несправному стані. Це при тому, що усі машини пройшли перед виходом у рейс на підприємстві технічний огляд механіком підприємства і мали відповідний запис про можливість роботи. Більш того, водії тролейбусів взагалі не здійснюють ремонт чи технічне обслуговування транспортних засобів, тож, яким чином вони можуть відповідати за їхній технічний стан. Проте другий адмінпротол, складений такими поліцейськими, позбавляє водія тролейбуса роботи на рік.

Зрозуміло, що тролейбуси у Сєвєродонецьку не нові, і при великому бажанні можна знайти проблеми. Так, один з адмінпротоколів складений через непрацюючий правий склоочисник, іншій – через трохи тріснуте скло. Попередження без складання протоколу винесене водію, в якого була аптечка з простроченим строком.

Така перевірка мала масовий характер: 25 та 26 травня патрульна поліція зупиняла тролейбуси на запинках «Кільце депо» та «Озерна», проводила довгі їхні перевірки, зриваючи графік руху. Що дійсно нагадує банальний «наїзд» поліцейського відомства на комунальне підприємство з якихось їхніх особистих поліцейських міркувань. Можливо – через політичне замовлення. Тож, на сьогодні важко прогнозувати подальшій розвиток подій навколо Сєвєродонецького тролейбусного управління і чи можливо буде забезпечити перевезення пасажирів відповідно до існуючих графіків. Тим більше, що начальник управління патрульної поліції в Луганській області пан Левченко відмовився говорити з керівництвом міста.

Звичайно, що Сєвєродонецька міська рада буде захищати інтереси жителів міста Сєвєродонецьк усіма доступними засобами. І, перш за усе, міська рада сподівається на втручання у цю ситуації народних депутатів від Сєвєродонецька та Луганської області, оскільки страждають від таких дій поліції їхні виборці.

Средняя: 5 (2 оценок)