Розширене засідання депутатської комісії щодо скарг мешканців Сєвєродонецька на забруднення повітря при обігріві будівель

21-01-2020

20 січня під головуванням депутата Сєвєродонецької міської ради Олени Буткової відбулося розширене засідання депутатської комісії з питань будівництва, архітектури, земельних відносин, охорони навколишнього середовища та розвитку селищ щодо скарг мешканців Сєвєродонецька на забруднення повітря при обігріві будівель.

Долучився до розгляду цього питання і лідер депутатської групи «Сєвєродончани», голова постійної депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів Ігор Бутков.

На засідання комісії були запрошені фахівці відділу екології та відділу благоустрою міської ради, профільний заступник міського голови, начальник Фонду комунального майна Олександр Ольшанський та директор Департаменту архітектури і земельних відносин Гліб Рудь.

Депутати заслухали фахівців і дали доручення відповідним структурним підрозділам міськради невідкладно вивчити ситуацію по місту і запропонувати способи вирішення проблеми опалювання будівель матеріалами, які отруюють повітря.