Розпочинає функціонування інформаційна платформа “Допомога поруч”

24-04-2020

Управління праці та соціального захисту населення протягом карантинних заходів здійснює виявлення осіб, які потребують допомоги, та їх потреб (в основних продуктах харчування для їх життєзабезпечення, засобах гігієни, побутової хімії, транспортних послугах для доставки зазначеної допомоги, підвезенні соціальних працівників, фахівців із соціальної роботи для надання послуг громадянам).

Самотні громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, сім’ї, де виховуються діти з інвалідністю, та інші соціально вразливі верстви населення можуть залишити інформацію щодо своєї потреби за номерами “гарячих” телефонних ліній: (06452) 2-15-70, 066 279 67 79 з понеділка по п’ятницю з 8-00 до 17-00 (обідня перерва з 12-00 до 13-00).

До уваги благодійних організацій, волонтерів, соціально відповідального бізнесу та небайдужих громадян!

Для надання адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину Міністерством соціальної політики запроваджено інформаційну онлайн-платформу “Допомога поруч”, яка розміщена за посиланням ]]>https://dopomoga.map.gov.ua]]> та координується у м. Сєвєродонецьку Управлінням праці та соціального захисту населення і Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сєвєродонецької міської ради.

Соціальний проект створений для надання адресної допомоги вразливим категоріям населення та об’єднує зусилля благодійних і громадських організацій, бізнесу, волонтерів, небайдужих громадян, органів державної влади, місцевого самоврядування з виявлення потреб людей через “гарячі” телефонні лінії, звернення та надання їм необхідної допомоги.

При Сєвєродонецькій міській раді, в рамках діяльності онлайн-платформи “Допомога поруч”, відкриті “гарячі” телефонні лінії за номерами (06452) 2-15-70, 066 279 67 79, які працюють з 8-00 до 17-00, крім вихідних.

За телефонними зверненнями громадян здійснюється офіційний запис осіб вразливих верств населення, які потребують допомоги:

- одиноких людей похилого віку,

- осіб з інвалідністю,

- неповних сімей (одинокий батько або мати) з дітьми до 14 років, у тому числі з дітьми з інвалідністю.

Пропонуємо співпрацю всім, хто має можливість безкоштовно задовольнити потреби громадян, які зателефонували на “гарячі” телефонні лінії, та надати благодійну допомогу у виді продуктів харчування, предметів особистої гігієни, засобів побутової хімії