Регіональний воркшоп від практиків у Сєвєродонецьку

08-02-2018

Українське представництво міжнародної антикорупційної організації Transparency International в рамках національної кампанії «Я не даю» 9 лютого проводить воркшоп у Сєвєродонецьку «Правила ефективної комунікації: як зробити так, щоб вас почули?». Під час заходу учасники дізнаються більше про комунікаційну складову адвокаційних кампаній в регіонах, інструменти комунікації в громадсько-політичному середовищі, зокрема влади з громадою.

Цей воркшоп – чудова можливість отримати відповіді на питання, що вас цікавлять, від практиків з успішним досвідом проведення комунікаційних кампаній, які працюють не тільки в Києві.

Мета заходу – поширення успішного досвіду та інструментів комунікацій регіональної влади та активістів, розвиток громадянського суспільства та належного врядування, заохочення використання методів ефективної комунікації у подальших активностях.

Воркшоп складатиметься ]]>з трьох основних частин]]>:

• Адвокація: регіональний вимір. Як побудувати та провести успішну адвокаційну кампанію в регіонах?
  • Як побудувати ефективну комунікацію між владою та громадою?
  • Ідеальний текст: як писати цікаво для медіа (різні формати та структура)? Яким має бути успішний виступ?

Під час реєстрації ви матимете можливість зазначити в опитувальнику ваші потреби, і ми будемо намагатися вам допомогти.

]]>https://ti-ukraine.org/news/anons-pravyla-efektyvnoi-komunikatsii-iak-zrobyty-tak-shchob-vas-pochuly-rehionalnyi-vorkshop-vid-praktykiv-u-sievierodonetsku/]]>