Ви тут:

П’ятнадцять провідних та перспективних спортсменів Сєвєродонецька отримали сертифікати про призначення стипендій

10-06-2020
Категорія: 

10 червня в.о. міського голови Вячеслав Ткачук вручив сертифікати про призначення стипендій Сєвєродонецької міської ради провідним та перспективним спортсменам міста. В урочистій церемонії прийняли участь спортсмени-стипендіати, їхні тренери, керівники спортивних закладів, де вони займаються, батьки, керівництво відділу молоді та спорту міськради та представники ЗМІ. З метою безпеки під час карантинних заходів вручення сертифікатів відбувалося на чистому повітрі біля знаку «Я люблю Сєвєродонецьк» (площа Миру).

Слід зазначити, що попередньо міська комісія з призначення стипендій уважно і прискіпливо вивчила подання на провідних і перспективних спортсменів Сєвєродонецька та за результатами обговорень і голосування прийняла рішення щодо включення до складу стипендіатів 15 осіб (6 – провідних та 9 - перспективних спортсменів).

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук наголосив, що нам є чим пишатися, і безумовно досягнення міських спортсменів – один з найвагоміших внесків у скарбничку здобуток і перемог Сєвєродонецька.

За розпорядженням міського голови від 01.06.2020 №164 з метою підтримки і стимулювання розвитку спорту  вищих досягнень у місті у І півріччі 2020 року стипендії Сєвєродонецької міської ради будуть отримувати наступні спортсмени з олімпійських та неолімпійських видів спорту:

Провідні спортсмени (розмір стипендії 1921 грн.)

- Кременчуцький Іван Ігорович, 2004 р.н., теніс - Резерв збірної команди України; 1,1,3,3,3,3,2 місця – Турнір тенісної Європи (м. Львів, м. Мінськ, Білорусь, Латвія);

- Лисих Ірина Леонідівна, 2003, р.н., теніс - Резерв збірної команди України ; 1 місце – Чемпіонат України з тенісу (жінки) (м. Ірпінь); 1,3,5  місце – тенісний турнір міжнародної категорії (Молдова, Будапешт); 1 місце Чемпіонат Луганської області;

- Серебряков Дмитро Олексійович, 2002 р.н., МСУ, підводний спорт - Член збірної команди України; 2,3,3,4,8 місце – Чемпіонат Світу серед юніорів з плавання в ластах (Єгипет); 3 місце – Кубок Світу (фінал) з плавання в ластах (Польща);

- Шередега Софія Романівна, 2006 р.н., КМС, настільний теніс - Кандидат у збірну команду  України; 1,2,4,5,5,5 місця  - Чемпіонат України (м. Чернігів); 3 місце – Кубок України з настільного тенісу (м. Суми); 3,3,4,4 місця – клубний Чемпіонат України (м. Чернігів, м. Умань);

- Сущенко Володимир Дмитрович, 2003 р.н., МСУМК, підводний спорт - Кандидат у збірну команду  України; 2,3,3,3,4,6 місце – Чемпіонат Світу серед юніорів з плавання в ластах (Єгипет); 3,3,4,4 місце – Кубок Світу (фінал) з плавання в ластах (Польща);

- Рєзнік Валентина Віталіївна, 2001 р.н., МСУМК, підводний спорт - Член збірної команди України; 2,2,6 місце – Чемпіонат Європи з плавання в ластах (Греція); 2 місце – Кубок Світу (фінал) з плавання в ластах (Польща).

Перспективні спортсмени (розмір стипендії 961 грн.)

- Хрипунова Тетяна Вячеславівна, 2003 р.н., МСУ, підводний спорт - Кандидат у  збірну команду  України; 3,8 місце – Кубок Світу (фінал) з плавання в ластах (Польща); 1,1 місця – Чемпіонат м. Харкова з плавання в ластах;

- Абрамкін Микита Олексійович, 2008 р.н., скелелазіння - 1,1,2,4,5 місце – Всеукраїнські змагання зі скелелазіння ( м. Нетішин, м. Харків); 1,1 місце – Чемпіонат Луганської області зі скелелазіння (м. Сєвєродонецьк);

- Величко Матвій Андрійович, 2009 р.н., дзюдо - 1,2 місце – Всеукраїнський турнір з дзюдо (м. Харків); 1 місце – Чемпіонат Донецької області з дзюдо (м.Слов'янськ);

- Щербіна Дар'я Володимирівна, 2007 р.н., кікбоксинг - 1 місце – Чемпіонат України серед ДЮСШ з кікбоксингу (м.Бахмут); 1 місце – Відкритий Чемпіонат Луганської області з кікбоксингу ВАКО (м. Сєвєродонецьк);

- Сурков Артем Андрійович, 2005 р.н., легка атлетика - 1,1,1,1,1 місця – відкритий Чемпіонат Луганської області (м. Сєвєродонецьк); 1 місце - відкритий Чемпіонат Донецької області (м.Бахмут); 1 місце – Відкриті обласні змагання за програмою двоборства (м.Бахмут);

- Пікалова  Владислава Айварівна, 2007 р.н., велоспорт - 1,1 місце – Чемпіонат Луганської області на шосе (м. Кремінна ); 1,1,1,1,1 місце – Чемпіонат Луганської області з маутенбайку (м.Сєвєродонецьк, м.Кремінна, м. Рубіжне); 1,1  місце – зимовий Чемпіонат Луганської області (м. Кремінна); 3,3,4 місця – Чемпіонат України велосипедного спорту БМХ (м. Куп'янськ); 3,3,4  місце –Кубок України  (м.Куп'янськ);

- Пилипенко Юлія Олегівна, 2007 р.н., спортивне орієнтування - 1,1,1 місце - Чемпіонат Донецької області  зі спортивного орієнтування (м. Лиман); 1 місце – відкриті обласні змагання пам'яті Михайлова зі спортивного орієнтування (м. Сєвєродонецьк); 1,1 місце – відкритий  Чемпіонат Донецької області зі спортивного орієнтування (м. Лиман); 1 місце –Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування "Голосіївська осінь" (м.Київ);

- Лєвченко Юлія Олегівна, 2005 р.н., плавання - 1,1,1,1 місця – Відкритий Чемпіонат міста з плавання (м. Сєвєродонецьк); 1,1,1,1,1, місця – зимовий Чемпіонат Луганської області (м. Сєвєродонецьк);

- Сторчева Катерина Романівна, 2001 р.н., МСУ, підводний спорт - Член збірної команди України; 1,1,1 місця – відкритий Кубок Луганської області з плавання в ластах (м. Сєвєродонецьк); 1,1 місця – Відкритий Чемпіонат м. Харкова з плавання в ластах (м. Харків); 7 місце – Чемпіонат Європи з плавання в ластах (Греція).

На згадку про приємну подію присутні зробили світлини.





Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (2 оценок)
278
0