Ви тут:

Публічне представлення звіту про виконання міського бюджету за 2019 рік

11-03-2020
Категорія: 

10 березня у Сєвєродонецькій міській раді відбулось публічне представлення звіту про виконання міського бюджету за 2019 рік та публічне представлення інформації про виконання бюджетних програм головними розпорядниками бюджетних коштів.

У заході взяли участь керівництво міської ради, головні розпорядники бюджетних коштів, депутати і громадськість.

Відкрив захід в.о. міського голови Вячеслав Ткачук. У вступному слові він подякував команді міської ради та розпорядникам бюджетних коштів за грамотну розробку і якісне виконання програм і проектів, які були прийняті депутатами міської ради та підкреслив, що депутатською групою «Сєвєродончани» та командою Ігоря Буткова значні бюджетні ресурси в 2019 році, як і в цьому, направлені на відновлення і розвиток міста.

Головні розпорядники бюджетних коштів представили результати виконання у 2019 році програм.

Перший заступник міського голови Олег Кузьмінов зупинився на нововведеннях в законодавстві щодо нових правил по проведенню закупівель та підкреслив необхідність їх виконання.

Начальник фінансового управління міськради Марина Багрінцева провела докладний аналіз доходної та видаткової частин міського бюджету 2019 року: доходи міста склали 1329,5 млн. грн., з них податкові надходження - 811,3 млн.грн, неподаткові – 45,0 млн. грн., доходи від операцій з капіталом – 0,83 млн. грн., офіційні трансферти – 401,8 млн. грн.  

В порівнянні з 2018 роком доходи міста збільшились на 115,2 млн. грн., при цьому сума офіційних трансфертів була зменшена на 148,8 млн. грн. у зв’язку із змінами порядку в наданні субсидій на комунальні платежі.

Видатки міста склали 1368,1 млн. грн., в тому числі видатки загального фонду – 1126,4 млн. грн., а спеціального – 207,5 млн. грн. Найбільше видатків у галузі освіти та охорони здоров’я. Так, видатки по освіті склали 385,7 млн. грн., що більше на 68,8 млн. грн. по зрівнянню з 2018 роком. На охорону здоров’я в 2019 році було спрямовано 352,4 млн. грн., що більше на 31,4 млн. грн. чим у 2018 році.

Марина Багрінцева акцентувала увагу на тому, що у Сєвєродонецьку значно збільшено виконання бюджету розвитку в порівнянні з 2018 роком - з 94 млн. грн. до 207 млн. грн. Це дозволило помітно поліпшити роботу головних розпорядників, виконання бюджетних програм. У 2019 дуже велика сума - 48,519 млн. грн. була направлена на розвиток медицини - для реалізації медичної реформи в Сєвєродонецьку: суттєво поліпшено матеріально-технічну базу, закуплено сучасне медичне обладнання, проведені ремонти будівель закладів управління охорони здоров’я міськради.

Безпосередньо на закупку нового обладнання для міських лікарень було виділено майже 37 млн. грн.

Для гастроентерологічного та колоноскопічного кабінету були придбані сучасні гастроскоп і колоноскоп. Для кабінету ультразвукової терапії придбаний новий апарат УЗД. Для відділення вузькоспеціалізованої інтенсивної терапії (кардіологічної та неврологічної допомоги) - пересувний палатний рентгенівський апарат. Придбано кілька апаратів для штучної вентиляції легенів. Придбані сухожарові стерилізатори, пульсоксиметри, дефібрилятори, кисневі концентратори і цифровий рентгенодіагностичний апарат.

В операційні палати хірургічного відділення закуплені безтіньові операційні лампи, гістероскоп, чотири наркозні станції для інгаляційних анестетиків, комплект обладнання для лапароскопії.

Крім зазначеного обладнання, медицина Сєвєродонецька отримала ще безліч необхідних для лікування хворих апаратів, таких як цистоскоп, колькоскоп, венозний сканер і багато іншого.

Питання освіти та турботи про підростаюче покоління для Сєвєродонецької міської ради та її виконавчих органів серед пріоритетних. Керівництво міської влади та депутатська група «Сєвєродончани» в умовах величезної кількості проблем міста (ремонт доріг і тротуарів, комунікацій, дахів, функціонування тролейбусного управління, вивіз сміття, закупівля нової спецтехніки та обладнання для благоустрою, встановлення й реконструкція зупинок громадського транспорту та багато іншого) докладають максимум зусиль заради ефективного функціонування освітніх та виховних закладів. 

Якщо в 2018 році освіту в бюджеті розвитку було профінансовано тільки на 9 мільйонів 342 тисяч гривень, то в 2019 році - на 31 мільйон 735 тисяч гривень. А якщо до всього цього добавити кошти і на оздоровлення дітей, їх фізичний розвиток, безкоштовний проїзд та інші непрямі видатки – загальна сума сягає понад півмільярда гривень.

На оснащення класів навчальних закладів за держреформою «Нова українська школа» придбано комплекти меблів для кабінетів початкових класів, ноутбуки для комплектування кабінетів початкових класів, проектори, дидактичні матеріали; комплекти: інтерактивні дошки з встановленим базовим програмним забезпеченням, ноутбуки, короткофокусні проектори для оснащення кабінетів природно-математичних предметів.

Відкрито ясла-садок комбіновано типу №43 «Веселка», який не функціонував до цього 30 років; в дитячому садочку №45 «Джерельце» смт. Борівське введено в експлуатацію нову сучасну та економічну систему опалення,

За міські бюджетні кошти для дошкільних навчальних закладів було придбано електричні плити, жарові шафи, праски, пилососи, двоярусні дитячі ліжка, кухонне приладдя, дитячий посуд, обладнання для харчоблоку та багато іншого.

Виконані капітальні ремонти в дошкільних, позашкільних і шкільних закладах освіти: монтаж автоматичних установок пожежної сигналізації (АУПС) та систем оповіщення про пожежу; систем опалення з встановленням приладів обліку тепла; приміщень харчоблоків; м’якої покрівлі; заміна віконних блоків; ремонт електромереж (приєднання до електричних мереж Сєвєродонецького РЕМ ТОВ «ЛЕО»), пожежних сходів; ремонт сантехвузлів.

Проведено поточні ремонти: встановлення елементів дитячих майданчиків в дитячому навчальному закладі № 43 «Веселка», ремонт ганку комунального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу № 43, ремонт ганку середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20. Виконано також поточний ремонт дощової каналізації спортивної зали в навчально-виховному комплексі «Гармонія», ремонт музичної зали середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11, ремонт підлоги харчоблоку комунального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу №38 «Росинка». Також, у зв’язку з відкриттям нової котельної в яслях-садочку «Джерельце» (смт. Борівське) проведено ремонт системи опалення.

Також у Сєвєродонецьку 35,3 млн грн. з бюджету розвитку було витрачено на сферу житлово-комунального господарства. Зокрема були придбані лічильники, техніка та обладнання, макети "Пішохідний перехід" фігурка школяра, світлодіодний фонтан для встановлення біля міського Палацу культури.

У 2019 році проведено капітальні ремонти:

- мереж зовнішнього освітлення, освітлення пішохідних переходів, зелених насаджень;

- майданчиків ТПВ, під’їзних шляхів, системи автономного електропостачання та освітлення полігону ТПВ;

- дитячого футбольного майданчика, спортивного майданчика, скверу «Дитяче містечко», об’єктів благоустрою із встановленням дитячих ігрових майданчиків;

- тротуару пр. Центральний;

- зупиночних комплексів м.Сєвєродонецька, зупинок громадського транспорту с.Синецький;

- фонтану міського Палацу культури.

На капітальний ремонт доріг у 2019 році було витрачено 35,2 млн. грн.

Докладну візуалізацію бюджетних процесів для присутніх здійснено у презентації «Звіт про виконання міського бюджету за 2019 рік».

 

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)