Пройшло 40-е засідання виконкому

09-11-2016

8-го листопада пройшло 40-е засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради VII скликання.

Прийнято план заходів щодо скорочення споживання електричної енергії в бюджетній сфері міста. Затверджений бланк архівного відділу Сєвєродонецької міської ради та перелік документів, підпис начальника архівного відділу на яких скріплюється гербовою печаткою архівного відділу Сєвєродонецької міської ради. Впроваджено у діловодство відділу адміністративних послуг комп’ютерну програму "Облік адміністративних правопорушень за ст. 197, 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення".

Внесені зміни до складу архітектурно-містобудівної ради. Затверджені кошторис, склад оргкомітету та план заходів до  Дня пам’яті жертв голодоморів і Дня Гідності та Свободи України.

Розглянута та затверджена низка питань в сфері опіки над неповнолітніми.

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради