Провідним та перспективним спортсменам міста призначено іменні стипендії ВЦА м. Сєвєродонецьк

23-12-2020

23 грудня 6 провідним та 9 перспективним спортсменам міста з олімпійських та неолімпійських видів спорту вручено сертифікати на іменні стипендії військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк.

Керівник ВЦА м. Сєвєродонецьк Олександр Стрюк звернувся до вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста:

«Шановні стипендіати! Ви тренувались, досягали висот у спорті, з чим вас вітаю. І сподіваюсь, що стипендії нададуть змогу здобувати ще більші результати. Удачі на змаганнях та успіху на тренуваннях!» - побажав Олександр Стрюк та вручив іменні сертифікати:

Провідним спортсменам:

Івану Кременчуцькому, тенісисту. Резерв збірної команди України; 1 місце – Всеукраїнський турнір Галичинна, 2 місце - Всеукраїнський турнір Лиєпая

Данилу Сурженку, КМС з велоспорту.  1,2,2,3,3,4,4,4 місце - Чемпіонат України; 1,1,1,1,1 місце – Чемпіонат області

Дмитру Серебрякову, МСУ з підводного спорту. Член збірної команди  України; 2,3,3,4,8 місце – Чемпіонат Світу серед юніорів з плавання в ластах (Єгипет), 3 місце – Кубок Світу (фінал) з плавання в ластах (Польща)

Софії Шередезі, МСУ з настільного тенісу. Кандидат у  збірну команду  України;

1,2,5 місця  - Чемпіонат України серед кадетів; 3 місце – Кубок України серед жінок; 4, 5 місця –  Чемпіонат України серед жінок.

Володимиру Сущенку, МСУМК з підводного спорту. Кандидат у  збірну команду  України; 2,3,3,3,4,6 місце – Чемпіонат Світу серед юніорів з плавання в ластах; 2,3,4,4 місце – Кубок Світу з плавання в ластах.

Валентині Рєзнік, МСУМК з підводного спорту. Член   збірної  команди  України; 2,2,6 місце – Чемпіонат Європи з плавання в ластах; 2 місце – Кубок Світу (фінал) з плавання в ластах.

Перспективним спортсменам:

Тетяні Хрипуновій, МСУ з підводного спорту. Кандидат у  збірну команду  України; 3,8 місце – Кубок Світу (фінал) з плавання в ластах; 1,1 місця – Чемпіонат м. Харкова з плавання в ластах.

Катерині Зомарєвій, скелелазіння. 1,4,5,5 місце – Чемпіонат України серед юніорів, юнаків та молоді; 1,1 місце – Чемпіонат Луганської області зі скелелазіння.

Данилу Ануфрієву, кікбоксеру. 2 місце – Чемпіонат України; 1 місце – Чемпіонат Луганської області.

Богдану Рісухіну, боротьба самбо. 4 місце – Чемпіонат України; 1 місце – Всеукраїнський турнір; 1,1 місце –  Чемпіонат Луганської та Донецької області.

Артему Суркову, легкоатлету. 1,1,1,1,1 місця – відкритий Чемпіонат Луганської області, 1,1,1,1,1 місце - відкритий Чемпіонат Донецької області, 1, 2  місце – Чемпіонат України.

Сергію Кібальчуку, велоспорт. 1,1 місце – Чемпіонат міста, 1,1,1,1,1 місце – Чемпіонат Луганської області.

Юлії Пилипенко, спортивне орієнтування. 1,1,1 місце  - відкритий Чемпіонат Донецької області  зі спортивного орієнтування, 1 місце – відкриті обласні змагання, 1,1 місце – відкритий  Чемпіонат Донецької області, 1 місце –Всеукраїнські змагання.

Єгору Шведову, КМСУ з підводного спорту. 1,1,1,1 місця – Відкритий Чемпіонат Харкова. 1,2,3 місця – Чемпіонат України; 12,13 місце – Чемпіонат Світу.

Катерині Сторчевій, МСУ з підводного спорту. Член збірної команди України; 1,1,1 місця – відкритий Кубок Луганської області з плавання в ластах; 1,1 місця – Відкритий Чемпіонат м. Харкова з плавання в ластах, 7 місце – Чемпіонат Європи з плавання в ластах.

*** Розмір стипендії провідним спортсменам становить 2102 грн, перспективним – 1051 грн. Стипендії призначаються згідно з Положення про іменні стипендії Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області для провідних та перспективних  спортсменів міста ( в новій редакції) та відповідно до рішення Комісії  з призначення іменних стипендій Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області для провідних та перспективних  спортсменів міста

Кликните по изображению для просмотра в полном размере