Ви тут:

Проведено засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва

20-10-2017
Категорія: 

Чергове засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва відбулося 20 жовтня. Головував на засіданні в.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький.

На порядку денному стояло одне питання. Проект регуляторного акту «Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецька, переданого у концесію, а також поліпшеного, створеного, придбаного на виконання умов концесійного договору, яке враховується на балансі концесіонера» розглядався вдруге.

Зокрема, цей Порядок визначає механізм списання майна комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецька, переданого у концесію, а також поліпшеного, створеного, придбаного на виконання умов концесійного договору, яке враховується на балансі концесіонера з поміткою про концесійне користування (матеріальні та нематеріальні активи, що відповідно до законодавства визнаються основними фондами (засобами), іншими необоротними матеріальними активами. Порядком передбачені особливості списання концесійного майна та його балансового обліку.

Дія цього Порядку поширюється на комунальне майно територіальної громади м. Сєвєродонецька, яке передане Сєвєродонецькою міською радою на підставі договору концесії концесіонерові та перебуває на його балансі, а також майна, створеного, придбаного та поліпшеного на виконання умов концесійного договору.

Щодо нього до міськради не надійшло жодних пропозицій і зауважень протягом терміну його розміщення, зазначила заступник начальника ФКМ міської ради Олена Сердюкова.

Зі свого боку члени координаційної ради розглянули цей проект регуляторного акту та зробили пропозиції, котрі мають бути враховані у проекті. Зміни ухвалено одноголосно.

Голова Координаційної ради Сергій Зарецький підбив підсумок засіданню: «У розглянутий проект регуляторного акту внесено зміни. Тепер проект документу згідно з чинним законодавством потребує повторної публікації у міській суспільно-політичній газеті «Сєвєродонецькі вісті» та на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради», - зазначив Сергій Зарецький.

        

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

Сєвєродонецької міської ради

Рейтинг: 
Голосов пока нет
533
0