Програма «Сєвєродонецьк – місто троянд» виконується: 3000 кущів троянд висаджено на проспекті Гвардійський

04-05-2020

Програма «Сєвєродонецьк – місто троянд» ще минулого року започаткована за пропозиціями сєвєродончан, ветеранів міста, молоді та підтримана депутатською більшістю міської ради, очолюваною Ігорем Бутковим.

Восени 2019 року на проспекті Гвардійський в районі НВО «Імпульс» було висаджено близько 1000 кущів троянд та більше 100 кущів ялівцю віргінського і козацького.

Цієї весни ці роботи були продовжені, на проспекті Гвардійський на дільниці від площі Перемоги до колишнього 50-го магазину вже висаджено 3000 кущів троянд. Планується, що восени на проспекті Гвардійський будуть висаджені ще 3000 кущів троянд - від колишнього 50-го магазину до вулиці Донецька.

На 2021 рік планується подальше озеленення проспекту Гвардійського від вулиці Донецька до вулиці Курчатова - квітучими декоративними чагарниками – спиреєю японською, форзицією, барбарисом.

«Я пишаюсь тим, що наша команда на ділі відроджує наше любиме місто, місто хіміків, енергетиків, машинобудівельників і особливо будівельників, які і побудували наш Сєвєродонецьк. Якому у цьому році виповнюється 86 років» - каже в.о. міського голови Вячеслав Ткачук.

Відеоматеріал по темі: На проспекті Гвардійському у Сєвєродонецьку висаджують троянди

Средняя: 5 (2 оценок)