Ви тут:

Про заборону спалювання опалого листя

02-10-2017
Категорія: 

Незабаром настане пора опадання листя з дерев. Міська рада звертається до мешканців міста, підприємців, організацій усіх форм власності, власників приватних будинків про необхідність своєчасного прибирання опалого листя на об'єктах загального користування та на закріплених для прибирання територіях міста.

Згідно з “Правилами благоустрою території міста Сєвєродонецька" у період листопада опале листя необхідно своєчасно збирати і вивозити. Спалювання листя суворо заборонено та тягне за собою адміністративну відповідальність, накладання та стягнення з порушників штрафів.

Спалювання листя надзвичайно шкідливо для здоров’я людини та природи. Шкідливі домішки, при попаданні в органи дихання разом з повітрям, стають причиною виникнення захворювань дихальних шляхів, серцевих нападів, алергічних реакцій. Часто біля вогнищ можна побачити дітей, вплив диму на їх організми особливо небезпечний. Спалювання листя може спричинити інші довгострокові проблеми зі здоров’ям. Тому спалювати опале листя на території міста категорично заборонено.

Альтернативою спалювання листя є його компостування, шо безпечно та не шкодить здоров’ю людей та довкіллю. Тому, з метою створення небезпечних умов для проживання у нашому місті, закликаємо забезпечити на підпорядкованих територіях дотримання екологічно-правових та санітарно-гігієнічних вимог при збиранні, складуванні, компостуванні або вивезенні опалого листя.

Шановні мешканці!

Не спалюйте листя, гілля, не робіть шкоди своєму здоров’ю та навколишньому середовищу, в якому мешкаєте Ви та Ваші родини.

Відділ по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста

Рейтинг: 
Голосов пока нет