Про забезпечення продуктами харчування селищ, що входять до складу Сєвєродонецька

08-04-2020

З припиненням перевезення пасажирів автотранспортом у жителів селищ Павлоград та Синецький, що входять до складу Сєвєродонецька, виникли проблеми з придбанням продуктів харчування та ліків. Адже  магазинів і аптек у цих селищах немає. За даними моніторингу, який здійснює відділ торгівлі Сєвєродонецької міської ради, у вівторок та у суботу у ці селища приїжджає приватний підприємець, який продає тут хліб та невеликий асортимент продуктів. Проте значна частина жителів Синецького ходять до магазину у Лисичанськ. Значно важче це робити жителям Павлограда.

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук дав доручення відділу торгівлі підготувати пропозиції, як ця проблема може вирішуватися під час карантину.