Привітання з Днем Збройних Сил України та Міжнародним днем волонтера від ВЦА м. Сєвєродонецьк

04-12-2020

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України, учасники АТО, ООС, ветерани та волонтери!Прийміть щирі вітання з Днем Збройних Сил України та Міжнародним днем волонтера!

«Служу народу України!» - саме такі слова звучать з вуст кожного захисника України при складанні присяги. Саме служіння народу – це найвища честь, покликання та обов’язок справжнього патріота та громадянина своєї землі.

День Збройних Сил України в наш час має особливе значення. В умовах підступної російської військової агресії наші збройні сили демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та неабияке бажання і вміння перемагати ворога. Збройні сили України – це народна армія незламних та нескорених бійців-миротворців, патріотів, захисників мирного населення та рідної землі, яка цілком справедливо заслужила народну повагу, гордість та довіру.

Саме на боєздатні Збройні Сили покладають надії мільйони українців, які так мріють про мир, процвітання країни та її славу! І ці мрії обов’язково здійсняться, адже ми маємо тисячолітню історію та ментальність, а з тим і своє військо, яке споконвічно оберігає рідну українську землю від будь-якого загарбника!

Ми вдячні нашим визволителям-миротворцям за очищення переважної частини Донецької та Луганської областей від терористичних банд російських окупантів. Низький вам за це уклін. Завдяки вашому героїзму сьогодні Сєвєродонецьк живе мирним життям. Завдяки вам існує Україна.

Особлива подяка тим, хто сьогодні несе військову службу на передовій та тим, хто зміцнює обороноздатність України!

Висловлюю подяку і нашим волонтерам! За вашу людяність та безкорисливу працю. Завдяки вашій підтримці кріпне український дух, який неможливо здолати! Нехай ваша блага діяльність повернеться до вас сторицею.

Відзначаючи свято, ми схиляємо голови перед пам’яттю Героїв, які віддали своє життя за незалежність та процвітання України. Вічна їм пам’ять та слава!

Вірю, що ми обов’язково подолаємо усі негаразди та будемо жити в мирній, заможній та щасливій країні!

Бажаю вам мирного неба, міцного здоров’я, сили та наснаги вам і вашим родинам. Нехай відвага, сміливість і мужність допомагають вам подолати всі труднощі, які зустрічаються на шляху!

Слава Україні! Героям слава!

Керівник військово-цивільної адміністрації

міста Сєвєродонецьк                                               Олександр СТРЮК