Привітання з Днем захисника України Сєвєродонецької міської ради та її виконавчого комітету

13-10-2016

Шановні сєвєродончани!

Щиро вітаємо вас з Днем захисника України!

14 жовтня вже другий рік поспіль відзначається як державне свято, що присвячене всім військовослужбовцям України – захисникам нашої країни.

У цей день українці також святкують велике православне свято – Покрова Пресвятої Богородиці. Воно ще здавна здобуло назву Козацька Покрова і стало своєрідним оберегом України, символом її споконвічного прагнення до встановлення злагоди і миру. Покрова – заступниця та захисниця від ворога.

У День захисника України ми вшановуємо всіх, хто прийняв присягу у лавах Збройних сил України, хто сьогодні на бойовому посту чи у мирній справі став на захист Батьківщини.

Вітаємо всіх, хто сьогодні боронить суверенітет України, зміцнює її національну безпеку, захищає своїх близьких, свою домівку, своє місто, свою Україну. Бажаємо злагоди і благополуччя, щастя та здоров’я! Ветеранам – довголіття, солдатам і офіцерам – підвищення по службі! А День захисника України хай святкується завжди під покровом мирного неба!

Сєвєродонецька міська рада

Виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради