Привітання з Днем української писемності та мови Сєвєродонецької міської ради та її виконавчого комітету

09-11-2016

«Мова – це душа народу, а народ без мови – не народ»

Володимир Сосюра

Сьогодні наша країна відзначає День української писемності та мови. Мова - це велике національне надбання, коштовний скарб із могуття інтелекту і криці моралі, це пісня душі, покладена на слова. У ній досвід, мрії і сподівання мільйонів людей, об'єднаних в єдине ціле - народ. Це свято спрямоване на підтримку мови, її вивчення, розвиток і популяризацію та водночас демонстрацію її багатства і красоти.

Українська мова визнана однією з найкрасивіших і наймелодійніших мов світу. Багатство мови зберігається у незліченній кількості чудових українських пісень, у думах і казках, у віршах і творах, у живій розмовній мові. Наше завдання - берегти цей неоціненний дар, примножувати його, не забувати та щиро любити.

Вітаємо з Днем української писемності та мови. Бажаємо, аби українське слово було для нас духовним джерелом життя, наснаги та оберегом!

Щастя вам, добра, нових здобутків на славу нашої землі!

Сєвєродонецька міська рада

Виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради