Привітання з Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва Сєвєродонецької міської ради та її виконавчого комітету

09-11-2016

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Щиро вітаємо вас з професійним святом!

Недаремно, що сьогодні також відзначається День української писемності та мови. Що, як не мова, є невід’ємною частиною культури та автентичності народу.  Цей день об'єднує всіх, хто створює, вивчає і передає духовну та культурну спадщину українського народу.

Ви працюєте тоді, коли інші відпочивають - даруєте людям радість спілкування з прекрасним. Ваша невтомна діяльність завжди буде затребувана, адже ви привносите у життя свято і позитивні емоції.

Дякуємо вам за самовіддане служіння мистецтву, за те, що постійно славите своїми талантами Сєвєродонецьк, на високому рівні виступаєте на міських заходах, виховуєте юні таланти. Завдяки вам наше місто стало відомим за межами України. Міська влада пишається вашими надбаннями й надалі робитиме все можливе, щоб кожен житель Сєвєродонецька міг гідно проводити своє дозвілля, брати участь в самодіяльній творчості.

Шановні ветерани і працівники культури Сєвєродонецька! Бажаємо  міцного здоров'я, щастя, благополуччя, невичерпного натхнення та нових творчих здобутків!

Сєвєродонецька міська рада

Виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради