Привітання з Днем міста та Днем хіміка від лідера депутатської групи «Сєвєродончани», голови постійної депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів Ігоря Буткова

29-05-2020

Дорогі сєвєродончани – шановні земляки!

Прийміть найщиріші привітання з очікуваними та приємними для всіх мешканців нашого Сєвєродонецька святами - Днем міста та Днем хіміка!

Це свята всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у Сєвєродонецьку – молодому місті, яке наповнює наші серця гордістю та є найдорожчим для кожного з нас, місті зі славетними досягненнями, особливим колоритом та шанованими традиціями.

Дякую всім, хто небайдужий до долі рідного міста, а особливо представникам старшого покоління, мудрим наставникам, тим, хто збудував прекрасний Сєвєродонецьк. Слова привітання адресую і молодому поколінню, яке буде визначати долю нашого міста в майбутньому. Пам’ятайте, що у житті Сєвєродонецька багато яскравих сторінок - з ним пов’язані імена відомих вчених, спортсменів, педагогів, митців, будівельників та представників багатьох інших шанованих професій. Примножуйте славу Сєвєродонецька.

Наше покоління також не стоїть осторонь. Сьогодні Сєвєродонецьк відроджується та розвивається - місто з кожним днем стає красивішим та комфортнішим для його мешканців і гостей та інвестиційно привабливішим для бізнесу. Сусідні населені пункти бачать, як розвивається місто, та виявляють бажання приєднатися до новостворюваної Сєвєродонецької об’єднаної територіальної громади.

У Сєвєродонецьку відбувається будівництво нових тротуарів, проводиться ремонт доріг, встановлюється сучасне вуличне освітлення, парки приводяться до належного стану, закупляється нова комунальна техніка, ремонтується житловий фонд - робиться безліч необхідних речей для життєдіяльності міста. Але на цьому робота не завершується, ми й надалі будемо розбудовувати Сєвєродонецьк і робити його ще більш красивим та затишним. Вірю, що спільними зусиллями, ми досягнемо цієї мети.

Бажаю усім міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, здійснення найзаповітніших бажань та нових звершень на благо рідного Сєвєродонецька.

Разом ми переможемо!

З повагою, Ігор Бутков