Привітання з 72-ю річницею визволення України від німецько-фашистських загарбників Сєвєродонецької міської ради та її виконавчого комітету

28-10-2016

Шановні сєвєродончани та гості міста!

У страшні буремні часи Другої світової війни весь наш народ в єдиному пориві згуртувався у боротьбі проти жорстокого агресора. Наші співвітчизники проливали кров, віддавали свої життя за те, щоб Батьківщина була вільною, незалежною, розвивалась згідно зі своїми соціально-історичними особливостями, а не так, як хочеться підступному окупанту.

Шлях звільнення нашої країни від ворога був нелегким. Армія, до складу якої входили й українські воїни, вистояла, показала загарбникам свою мужність, незламність та героїзм в кількох найкривавіших за всю історію людства боях і провела низку блискучих військових операцій.

Звільнення України почалося з Луганської області у 1943-му році. Цей крок став символічним та одним з вирішальних для вигнання ворогів з окупованих територій. Під час наступально-визвольних операцій загинуло чимало наших співвітчизників. Ми маємо завжди пам’ятати їх та шанувати живих ветеранів. Вони ризикували своїми життями і проливали кров для того, щоб ми, їх нащадки, жили під мирним небом.

Однак, на жаль, не судилося нам зберегти мир. В Україні знову брязкає зброя окупанта. Нашу землю знову стрясають смертоносні вибухи снарядів. Українські воїни, подібно своїм батькам та дідам в 1939-1945 рр., відважно боронять наші кордони. І гинуть… Гинуть за щасливе, вільне, незалежне майбутнє нас і країни.

У ці дні ми відзначаємо 72-у річницю визволення України від німецько-фашистських загарбників. Впевнені, зовсім скоро святкуватимемо й остаточне вигнання нинішнього ворога нашої країни.

З 72-ю річницею визволення України від німецько-фашистських загарбників, шановні сєвєродончани! Миру вам, добробуту та злагоди!

Сєвєродонецька міська рада,

виконком Сєвєродонецької міської ради