Привітання з 72-ю річницею визволення України від німецько-фашистських загарбників міської ради ветеранів

28-10-2016

Шановні ветерани, сєвєродончани!

72 роки тому українська земля була звільнена від німецько-фашистських загарбників. Саме з нашої області розпочалася героїчна історія звільнення України від нацистської нечисті. Усі повстали на боротьбу з лютим ворогом, на ратному полі українці довели, як треба любити рідну землю, мужньо перемагати та гідно жити.

Велику ціну заплатив український народ заради перемоги над нелюдською та найкривавішою ідеологією в історії світу. Мільйони наших співвітчизників віддали своє життя, щоб Україна була вільною і мирною, щоб більше ніколи не повернулися часи воєнних жахіть та поневолення.

Вічна слава нашим визволителям, героям Другої світової війни, які здобули перемогу над гітлерівським нацизмом! Цей високий подвиг українського народу не буде забутий вдячними нащадками.

Хочеться вірити, що і в неоголошеній війні Росії проти України ми переможемо, бо правда на нашому боці. Ми відстоїмо свою гідність, суверенність нашої Батьківщини, право самим вирішувати, яким буде наш шлях до кращої долі!

У кожній сім’ї і сьогодні жива пам’ять та гордість за тих, хто затулив собою світ від фашистської чуми. Ваш подвиг – безсмертний, ваша слава – вічна!

Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, благополуччя і миру.

Міська рада ветеранів