Привітання в.о. міського голови Вячеслава Ткачука та лідера депутатської групи «Сєвєродончани» Ігоря Буткова жінкам міста з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня

07-03-2020

Шановні Сєвєродончанки!

Від імені міської ради, її виконавчого комітету та депутатської групи «Сєвєродончани» сердечно вітаємо Вас із прекрасним святом весни, любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Дуже символічно, що перше весняне свято присвячене саме Вам, жінкам, і осяяне чарівністю жіночності. Це свято пробудження природи, а саме жіночим покликанням є дарувати життя і наповнювати його високим змістом любові, добра і краси.

Шановні жінки, без вас уявити наш світ неможливо. І він – цей світ – у якому є Ви – прекрасний! Все найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання - пов’язане з Вами. Ви теплом, добром і ніжністю прикрашаєте наші дні та утверджує наші успіхи.

Дякую, що Ви завжди поруч з нами, що своєю повсякденною роботою і громадською діяльністю примножуєте добру славу та здобутки Сєвєродонецька.

Неможливо уявити наше прекрасне місто без Вас – красивих, розумних і мудрих. Нехай щодня доля буде привітною до Вас, життя дарує незабутні миттєвості та грає всіма кольорами веселки, а рідні, близькі та колеги створюють навколо Вас ауру добра, поваги і взаєморозуміння. Нехай і надалі чарівна жіноча посмішка зачаровує навколишній світ!

Бажаємо Вам міцного здоров’я і довголіття, щастя і достатку. Нехай кожен Ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола Вас панують любов і гармонія, а на Вашу честь розквітають квіти й звучить музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму. Нехай у Ваших душах, справах та оселях завжди панує злагода і любов. Мирного всім неба!

Вячеслав Ткачук                                                                 Ігор Бутков

Средняя: 5 (2 оценок)