Привітання Сєвєродонецької міської ради та її виконавчого комітету зі Світлим Христовим Воскресінням

15-04-2017

Шановні сєвєродончани!

Щиро вітаємо зі світлим та величним християнським святом Воскресіння Христового!

Ця велика подія спонукає кожного з нас ще раз осмислити вічні цінності християнської моралі, зміцнює духовно, дає нам добру нагоду наповнити свої серця добротою і любов’ю до ближнього.

Великодні свята – найкращий час для прощення та порозуміння, час простити і забути все зле, розпочати новий етап зі світлими помислами і чистим сумлінням. Пасхальні дні дають можливість усім нам по-новому побачити й відчути себе, оцінити чистоту своїх бажань та вчинків, а ще – стати милосерднішими, терплячішими та благороднішими один до одного.

Дякуємо всім сєвєродончанам за добро, яке ви робите. Від усього серця бажаємо вам добробуту та душевної величі. Хай за любов і добро до ближніх Всевишній щедро обдаровує вас, ваших рідних і близьких здоров’ям, щастям, благополуччям і достатком. Святкового настрою та Божого благословення в усіх добрих справах, думках і починаннях! Нехай Великдень стане для кожного початком нового життя – кращого i добрішого!

Сєвєродонецька міська рада

Виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради