Ви тут:

Привітання сєвєродончан та гостей міста з Днем Гідності та Свободи від Сєвєродонецької міської ради та її виконавчого комітету

21-11-2016
Категорія: 

Шановні сєвєродончани та гості міста, вітаємо вас з Днем Гідності та Свободи!

Гідність – це одна з найнеобхідніших якостей людини і навіть цілих суспільств, народів. Людина, сповнена почуття власної гідності, завжди посяде достойне місце в суспільстві, а народ, який плекає в собі національну гідність, буде знаний і шанований у світі.

Сьогодні всі, кому небайдужа доля рідної України, повинні об’єднати свої зусилля на благо країни та побудови незалежної та заможної держави.

Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Ми маємо в скрутну хвилину згуртуватися, підтримувати один одного, а особливо допомагати нашим військовим, які в ході АТО звільняють українську землю від чужоземних окупантів та роблять все можливе для відновлення територіальної цілісності України. Гідний поваги народ, має пам’ятати кожного, хто віддав своє життя за Свободу, Гідність та Незалежність нашої Держави, хто власним життям, своєю жертовністю демонструє щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі.

Бажаємо мирного неба над головою, поваги до своєї країни та всіх співвітчизників, щастя і злагоди, здоров’я, єдності, благополуччя і добробуту вам та вашим родинам!

Сєвєродонецька міська рада

Виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (1 оценка)