Ви тут:

Привітання Олександра Стрюка до Дня підприємця

04-09-2020
Категорія: 

Шановні підприємці Сєвєродонецька, щиро вітаю вас із професійним святом!

День підприємця є визнанням вашої значної ролі у здійсненні економічних реформ, вирішенні соціально-економічних проблем і визнанням впливу на формування, становлення і розвиток економіки.

Проявляючи ділову ініціативу і наполегливість, ви забезпечуєте наших мешканців товарами і послугами та розширюєте їх асортимент, підвищуєте конкурентоспроможність вітчизняної продукції та працюєте на потреби кожного споживача, а крім цього, від вас також залежить створення нових робочих місць, поповнення бюджетів і, відповідно, соціальна стабільність у суспільстві.

Прийміть найщиріші вітання та побажання успіхів у вашому бізнесі!

Нехай кожна започаткована вами справа буде вдалою і успішною, зростають обсяги вашого виробництва, реалізації товарів та послуг, збільшуються надходження та прибутки!

У досягненні цього бажаю вам вдачі та нескінченної ділової енергії для втілення нових проектів! Нехай ваші особисті здобутки і досягнення прискорюють економічний розвиток Сєвєродонецька.

А найголовніше, бажаю вам та вашим родинам миру, міцного здоров'я, щедрої світлої долі, добробуту, злагоди, витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у здійсненні мрій і задумів!

 

 

Рейтинг: 
Голосов пока нет
66
0