Привітання міського голови В.В. Казакова з Новим 2018 роком

29-12-2017

Дорогі сєвєродончани!

Вітаю вас з Новим 2018 роком!

Рік 2017-й зовсім скоро стане історією. І відрадно, що ми прожили його з користю, – змогли реалізувати розпочаті проекти, зробити чимало – аби вам, шановні городяни, було комфортно і затишно жити в нашому прекрасному Сєвєродонецьку. Кожному аспекту життєдіяльності міста приділено увагу – здійснили значні внески в розвиток його інфраструктури, благоустрій, охорону здоров’я, освіту, культуру. Інтелектуальна, спортивна і творча еліта радувала своїх земляків черговими високими досягненнями.

2018 рік не за горами, але Сєвєродонецьк увійде в нього з упевненістю. А наше з вами завдання – змінювати наше місто на краще. І це обов’язково здійсниться, адже найбільше надбання Сєвєродонецька – його жителі. Впевнений, що спільна робота міської влади і всієї громади буде плідною, а нові досягнення обов’язково ознаменують наступний рік.

Бажаю, щоб 2018 рік приніс до кожної оселі, кожної родини мир, добро та любов, виконав всі ваші мрії і сподівання, а поруч завжди були близькі та рідні. З Новим роком!

З повагою,

міський голова В.В. КАЗАКОВ