Ви тут:

Привітання міського голови В.В. Казакова з Днем визволення м. Сєвєродонецька від фашистських загарбників

01-02-2018
Категорія: 

Дорогі сєвєродончани!

1 лютого 1943 року – одна зі світлих і шанованих дат в історичному літописі нашого рідного Сєвєродонецька. 75 років тому було з боєм звільнено селище Лисхімбуд і його жителів від фашистських загарбників. Для кожного сєвєродончанина цей день навіки пов’язаний з подвигом воїнів 122-го гвардійського стрілецького полку 41-ї гвардійської стрілецької дивізії і танкістів 110-ї танкової бригади 18-го танкового корпусу. Це вони, не шкодуючи свого життя, подарували нам таку бажану свободу.
Пам’ять про ці епізоди військової та трудової звитяги, самовідданості солдатів і трудівників тилу, які не схилили голови перед ворогом, живе в наших серцях завдяки спогадам очевидців, пожовклим архівним сторінкам і світлинам, пам’ятникам і обеліскам.
У справу будівництва мирного життя внесок фронтовиків неоціненний. Після війни все зводилося з руїн і згарищ, щоб виріс красивий сучасний Сєвєродонецьк.
Сьогодні ми говоримо слова щирої вдячності нашим ветеранам, які винесли на своїх плечах весь тягар війни. Ми, ваші діти та онуки, зобов’язані вам життям. Низький уклін всім, хто проливав кров за визволення нашої рідної землі, хто самовіддано трудився в тилу і піднімав зруйновану післявоєнну економіку. Від щирого серця бажаю всім вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя і мирного неба!

З повагою, міський голова В.В. КАЗАКОВ

Рейтинг: 
2
Средняя: 2 (1 оценка)