Ви тут:

Привітання міського голови В.В. Казакова з Днем працівників освіти

29-09-2017
Категорія: 

Шановні освітяни!
Вітаю вас з Днем працівників освіти!
Ваше професійне свято стало всенародним, адже кожен з нас переступає шкільний поріг, а потім все життя з вдячністю згадує своїх вчителів. Щодня ви робите все можливе, аби донести свої знання та життєвий досвід до умів і душ нового покоління. Без перебільшення зазначаю, що від вашої професії залежить майбутнє країни.
Сєвєродонецьк пишається своїм освітнім потенціалом. Наші педагоги – справжні професіонали, які успішно опановують сучасні технології, сміливо впроваджують їх у шкільну практику, постійно удосконалюють професійний рівень, залишаючись для своїх учнів непорушним авторитетом і прикладом для наслідування. Рівень освіти сєвєродончан залишається одним з кращих на Луганщині. І я впевнений, що сєвєродонецька освіта буде й надалі зміцнювати свої лідируючі позиції.
Шановні вчителі, завдяки вашій небайдужості наші школярі впевнено вступають у самостійне життя, стають справжніми майстрами своєї справи і гідними громадянами нашої України. Спасибі вам за вірність високому педагогічному покликанню, за ваше терпіння, 
мудрість, дбайливе ставлення до навчання і виховання підростаючого покоління. Від усієї душі бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, терпіння, нових творчих ідей та подальших успіхів на освітянській ниві.

З повагою, 
міський голова В.В. Казаков
 

Рейтинг: 
Голосов пока нет