Ви тут:

Привітання керівника ВЦА Олександра Стрюка з Днем працівників освіти

04-10-2020
Категорія: 

Вітаю всіх сєвєродонецьких освітян із професійним святом – Днем працівників освіти.

Вчитель, педагог - не просто професія. Це – покликання! Це - нелегка і відповідальна місія.

Учитель завжди дає набагато більше, ніж закладено в шкільній програмі.

Ви, шановні педагоги, допомагаєте учням пізнати себе, розкриваєте їх найкращі риси, показуєте шлях розвитку особистості, прокладаєте разом з дитиною дорогу до успіху.

Ви вкладаєте в учнів часточку своєї душі, прагнете показати їм, якими важливими є в житті порядність, справедливість, довіра, повага один до одного, любов до рідної країни. Без цих фундаментальних цінностей неможливо стати Людиною, гідним громадянином держави. Цінності формуються  і  закладаються завдяки щоденній наполегливій роботі педагога, його небайдужості, любові до   дітей, спілкуванні «очі в очі». Учитель прагне   знайти в кожному учневі   той самий «вогник», який може зробити його видатним  вченим, гарним  професіоналом своєї справи і просто щасливою людиною.

Ми пишаємося успіхами наших дітей, їх перемогами. Досягнення дітей  - це найкраще підтвердження професіоналізму педагогів та відданості обраній справі.

Звичайно, вчителю необхідно відчувати віддачу від своєї праці, знати, що його щоденні зусилля гідно оцінюються і державою, і суспільством.

І сьогоднішнє свято, День працівників освіти, - це ще одна прекрасна нагода для всіх нас вкотре сказати спасибі вчителям,  висловити нашу  вдячність і подяку.

Зі святом!

Рейтинг: 
Голосов пока нет
27
0