Привітання керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Олександра Стрюка з Днем медичного працівника

20-06-2021

Шановні медичні працівники !

Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну справу.

Здоров’я людини споконвіку цінується більше за всілякі скарби та надбання. А професія лікаря - одна з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність благородність і професіоналізм. Лікарі дарують людям найдорожче – здоров’я, віру та надію.

Дякую вам за сумлінну та невтомну працю, особливо в умовах пандемії коронавірусної інфекції!

Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям, а у ваших домівках завжди панують щастя і мир!

Міцного здоров’я і благополуччя вам та вашим рідним і близьким, а вашим пацієнтам – найскорішого одужання!

Керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк

Средняя: 5 (2 оценок)