Ви тут:

Презентовано проєкт реконструкції Комплексної дитячо-юнацької спортшкола №1 Сєвєродонецька

21-07-2021
Категорія: 

Луганська область презентувала проєкти реконструкції спортивного інтернату та дитячо-юнацьких спортивних шкіл в рамках нової національної ініціативи.

Перший заступник голови облдержадміністрації Олексій Смирнов, начальник управління молоді та спорту Антон Волохов, голови обласних федерацій, директори ДЮСШ, представники Офісу Президента України та Міністерства молоді та спорту України взяли участь у робочій нараді, під час якої було презентовано концепції реконструкції п’яти дитячо-юнацьких спортивних шкіл та КЗ «Луганський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту».

Нагадаємо, що в рамках програми Президента України «Велике будівництво» ініційовано у 2022 році реконструювати 18 спортивних інтернатів та 100 ДЮСШ.

Так, до переліку перших п’яти закладів області, які будуть включені до ТОП-100 зазначеної програми, увійшли Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №1 міста Сєвєродонецька, Старобільська дитячо-юнацька спортивна школа, КЗ «Лисичанська міська дитячо-юнацька спортивна школа», Луганська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Олімпійська надія», Луганська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву.

Зокрема, у КДЮСШ № 1 міста Сєвєродонецька планується здійснити капітальний ремонт критих тенісних кортів; Старобільська ДЮСШ потребує будівництва нового сучасного залу греко-римської боротьби та капітального ремонту зали для ігрових видів спорту; Лисичанська міська ДЮСШ пропонує капітальний ремонт будівлі та реконструкцію спортивної бази «Лисичанець» – єдиної в області, яка популяризує такий вид спорту як веслування на байдарках і каное.

Крім цього,  у КЗ «Луганський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» планується будівництво футбольного поля (70х108) з синтетичним покриттям та підігрівом.

За метеріалом: ]]>http://loga.gov.ua/oda/press/news/luganska_oblast_prezentuvala_proiekti_...]]>

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)