Ви тут:

Презентація Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «ЕНЕРГОДІМ»

26-02-2020
Категорія: 

27 лютого 2020 року в конференц-залі готелю «Мир» у Сєвєродонецьку відбудеться презентація Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «ЕНЕРГОДІМ» для ОСББ.

Запрошуємо представників місцевих ОСББ, менеджерів та управителів багатоквартирних будинків долучитися до заходу!

Учасники зустрічі почують про перспективи місцевої програми підтримки ОСББ, можливості програми «ЕНЕРГОДІМ» та умови отримання грантів на часткове відшкодування витрат на енергоефективні заходи від Фонду енергоефективності.

Основні теми зустрічі:

  • Що таке програма «Енергодім»?
  • Які витрати відшкодовує грант?
  • Як подати заявку для участі в програмі «Енергодім»?
  • Як програма «Енергодім» допоможе ОСББ економити на комунальних послугах?
  • Які енергоефективні заходи можна реалізувати завдяки програмі «Енергодім»?
  • Для чого проводити енергоаудит і як це зробити? Вимоги до енергетичного аудиту та сертифікату енергетичної ефективності
  • Співфінансування проектів в межах міської програми підтримки ОСББ

Спікери: представники Сєвєродонецької, Лисичанської, Рубіжанської, Кремінської, Сватівської , Старобільської, міських та Біловодської,  Новоайдарівської, Міловської, Марківської селищних рад, Фонду енергоефективності, регіональні консультанти проектів IFC, ПРООН.

Програму заходу можна завантажити нижче.

Початок об 11:00 год.

Реєстрація учасників відкрита з 10:30 год.

Адреса: готель « Мир» , вул. Лисичанська, 1, м. Сєвєродонецьк

 Зареєструватися для участі можна за телефоном: 4-43-10.

Організатори: Фонд енергоефективності, IFC, ПРООН, Сєвєродонецька міська рада.

Довідково: Програма підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім» реалізується ДУ «Фонд енергоефективності». «Енергодім» - це програма часткового відшкодування витрат на заходи з енергоефективності в багатоквартирних будинках.

Програма передбачає часткове відшкодування витрат ОСББ на заходи з енергоефективності у розмірі 40% вартості прийнятних заходів/робіт для пакету «Легкий» та 50% для пакету «Комплексний». Перші 300 заявок отримають додатковий грант у розмірі 20%.

Очікуваний середній рівень економії споживання енергетичних ресурсів за сукупністю всіх проектів, що фінансуються в рамках Програми принаймні 20 %. Участь в програмі можуть брати ОСББ.

Рейтинг: 
Голосов пока нет