Право журналістів на проїзд у громадському транспорті Сєвєродонецька забезпечено

24-04-2020

На виконання п.3 розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 30.03.2020 року №540-ІХ видано розпорядження в.о. міського голови Вячеслава Ткачука від 22 квітня 2020 року №125 «Про надання права посадки працівникам засобів масової інформації у тролейбуси та міські автобуси міста Сєвєродонецька в період карантину». Згідно з цим розпорядженням працівникам мас-медіа у разі необхідності проїзду у громадському транспорті Сєвєродонецька треба звернутися до відділу внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради та оформити тимчасове посвідчення встановленої форми. Яке дає право на посадку у тролейбуси та міські автобуси.