Питання забезпечення процесу складання ЗНО в закладах освіти Сєвєродонецька на контролі міської влади

28-05-2020

28 травня в.о. міського голови Вячеслав Ткачук прийняв участь у нараді заступника міського голови Ірини Степаненко з керівництвом відділу освіти Сєвєродонецької міської ради. На початку наради Вячеслав Ткачук ознайомив присутніх з розпорядженням міського голови, яке він напередодні підписав, щодо покладання виконання обов’язків начальника відділу освіти на Вікторію Пшеничну на час лікарняного керівника цього відділу.

Головним питанням наради було організація якісного процесу здачі випускниками Сєвєродонецька зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

«Сєвєродонецьк завжди займав лідерські позиції в освіті Луганської області, а не рідко і держави. Я сподіваюся, що і в умовах пандемії та карантину наші освітяни зуміють забезпечити якісну підготовку ЗНО для випускників. Міська влада не тільки буде контролювати цей процес, а й готова надати в цьому питанні всіляку допомогу і сприяння», - наголосив Вячеслав Ткачук.

Серед інших розглянутих питань було завершення поточного навчального року і початок організації нового та укладання тендерів на харчування дошкільнят і учнів навчальних закладів.