Ви тут:

Підтримка всесвітньої кампанії Година Землі 2018

21-03-2018
Категорія: 

Всесвітній фонд природи (WWF) знову запрошує українців приєднатися до відзначення «Години Землі»!  Ця кампанія щороку об’єднує всіх, кому небайдуже майбутнє Планети. 24 березня 2018 року Україна в черговий раз приєднається до екологічної до ініціативи та проведе масштабну всеукраїнську соціально-екологічну кампанію «Година Землі», яка покликана привернути увагу до проблеми зміни клімату.

Всесвітня кампанія «Година Землі» стартувала у 2007 році. Це найбільший у світі природоохоронний рух, започаткований Всесвітнім фондом природи (WWF), який заохочує сотні мільйонів людей по всьому світу щось змінити у своєму житті заради Планети.

Мета акції – привернути увагу до проблеми зміни клімату, а саме вимкнути світло на 1 годину, щоб показати необхідність об’єднаних дій з людьми зі всього світу для боротьби зі зміною клімату.

Цього року 24 березня о 20:30 мільйони людей по всьому світу вимкнуть світло в домівках та на робочих місцях на годину - Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашої планети. Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, спрямованих на збереження навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів для подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

Щоб підтримати кампанію, в темряву поринуть сотні знакових споруд, таких як Ейфелева вежа та Сіднейська опера. Кожен може приєднатися до акції, щоб таким чином висловити свою підтримку всесвітньому природоохоронному рухові.

Акція «Година Землі» була започаткована в Сіднеї в 2007 році, коли 2 мільйони людей вимкнули світло у своїх будинках. У 2008 році вже більше 50 мільйонів людей у всьому світі долучилися до години Землі. У 2009 та 2010 роках рух «Година Землі» охопив понад 4500 міст у 128 країнах світу на всіх континентах. У 2015 році до нього приєдналися більше 7000 міст та містечок у 172 країнах. У 2017 році рух підтримали вже 187 країн. В Україні кампанія проходить 9-й рік поспіль.

Вимкнення світла на одну годину не має на меті прямої економії енергії. Це символічна дія, яка повинна привернути увагу людей, організацій, бізнесу, країн до екологічних проблем Планети та об’єднати їх для вирішення цих проблем. Ефект кампанії набагато більш фундаментальний і довгостроковий, ніж одноразове заощадження енергії – це зміна звичок мільйонів людей, зміщення акцентів із суспільства споживання до суспільства, яке живе в гармонії з природою, це економія природних ресурсів щодня, а не впродовж однієї години на рік.

Цього року «Година Землі» привертає увагу українців до зв’язку людини з природою і впливу наших споживацьких звичок на Планету.

Такий захід, окрім символічного вимкнення світла на одну годину, ставить наголос на необхідності щоденних дій кожного громадянина у сфері енергоефективності, ощадливого використання ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

]]>http://wwf.panda.org/uk/?324251/earth-hour-18]]>

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (1 оценка)
1384
0