Підтримай благоустрій Сєвєродонецька!

11-06-2020

Друзі, для переважної більшості з нас Сєвєродонецьк – найкраще місто на Землі: молоде, затишне, привабливе та рідне.

З метою популяризації Сєвєродонецька та покращення його зовнішнього вигляду міська влада проводить Конкурс на кращий благоустрій територій, прилеглих до підприємств, організацій, установ (розпорядження міського голови від 19.05.2020 №144).

Запрошуємо городян та гостей міста підтримати Конкурс, а саме – зробити світлини чи відео найкращої, на Ваш погляд, облаштованої території Сєвєродонецька та надіслати відзнятий матеріал на ел. адресу: fotokonkursatsed-rada [dot] gov [dot] ua, з позначкою "Благоустрій Сєвєродонецька".

В листі потрібно зазначати прізвище автора, контактний телефон та назви фото- чи відео- матеріалів.

Найкращі світлини та відео будуть опубліковані на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради, нашій сторінці в соцмережі Facebook.

Сєвєродонецьк – це ми!