Ви тут:

Підсумки державного та обласного рейтингів соціально-економічного розвитку

03-04-2020
Категорія: 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 856 Міністерством розвитку громад та територій України проведено рейтингову оцінку соціально-економічного розвитку регіонів за січень-грудень 2019 року.

Слід відмітити, що за напрямом «Економічна ефективність» область піднялася з 25 на 21 місце за рахунок зростання обсягів сільськогосподарського виробництва, за напрямом «Інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця» – з 24 місця на 21. Покращився показник «Фінансова самодостатність» – з 10 місця область піднялася на 6. «Ефективність ринку праці» – з 25 на 24 через зростання рівня зайнятості населення.

З матеріалами моніторингу можна ознайомитися за посиланням: ]]>http://loga.gov.ua/oda/about/depart/economy/reytingova_ocinka]]>.

За результатами оцінки діяльності виконкомів міських рад міст обласного значення та райдержадміністрацій за 2019 рік, яка здійснена на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації – керівника військово-цивільної адміністрації від 24.12.2015 № 650 (зі змінами від 17.10.2017 № 747), лідерські позиції протягом довгого часу серед міст обласного значення займає Сєвєродонецьк, серед районів на сьогодні лідери Старобільський, Новоайдарський та Сватівський. В аутсайдерах – традиційно місто Лисичанськ та Станично-Луганський, Попаснянський і Міловський райони. Позитивна тенденція розвитку спостерігається у Білокуракинському районі, який з 10 місця піднявся на 6. Натомість Кремінський район з 2 місця перемістився на 8. З матеріалами обласного рейтингу можна ознайомитися за посиланням: ]]>http://loga.gov.ua/oda/about/depart/economy/reytingova_ocinka]]>.

]]>Інформація сайту Луганської обласної державної адміністрації]]>]]> - обласної військово-цивільної адміністрації:]]> ]]>http://loga.gov.ua/oda/press/news/pidsumki_derzhavnogo_ta_oblasnogo_reytingiv_socialno_ekonomichnogo_rozvitku]]>

 

Рейтинг: 
Средняя: 5 (2 оценок)