Ви тут:

Підстави, які надають право на перетин КПВВ особам, що перетинають лінію розмежування у період карантину

14-05-2020
Категорія: 

Необхідність дотримання принципу єдності сім’ї

У випадках спільної подорожі членів сім’ї, що мають різну реєстрацію проживання, за наявності підстав для перетину адміністративного кордону хоча б у одного члена сім’ї, інші члени сім’ї також допускаються до перетину.

Допускається перетин адміністративного кордону дитиною без супроводу з метою возз’єднання із сім’єю, за умови відсутності підстав до перетину адміністративного кордону у супроводжуючої особи, проте одночасно з іншої сторони адміністративного кордону дитину має очікувати уповноважена особа (один з батьків, опікун, інша уповноважена особа).

Випадки смертності

Випадки смертності близьких родичів (необхідність організації поховань) або важкої хвороби родичів (підставою можуть бути копії довідок про смерть, медичних довідок, копії паспортів або померлих).

Випадки тяжких та хронічних хвороб

Випадки тяжких та хронічних хвороб (інсулінозалежний діабет, онкологічні захворювання, потреба в антиретровірусних, протитуберкулезній операції), необхідність поповнення запасів ліків та проходження регулярного лікування чи терапії (підставою може бути копії медичних довідок, рецептів).

Перетин адміністративного кордону особами, які не мають зареєстроване місце проживання

Перетин адміністративного кордону особами, які не мають зареєстроване місце проживання на підконтрольній/непідконтрольній Уряду України території, проте вони можуть в іншій спосіб підтвердити факт постійного проживання на цій території (підставою можуть бути копії паспортів родичів чи членів сім’ї, які проживають у напрямку слідування, документи чи копії що підтверджують право власності на нерухоме майно або місце роботи).

Особа має документи, що підтверджують право на постійне чи тимчасове проживання у третій країні

Коли особа має документи, що підтверджують право на постійне чи тимчасове проживання у третій країні та за наявності підтвердження запланованої евакуації до цієї держави (підставою можуть бути посвідки на проживання, білети, листування).

Інші випадки

Випадки, коли є підстава вважати, що ситуація вимагає невідкладного перетину особою адміністративного кордону у будь-якому напрямку з гуманітарних міркувань, або з метою запобігання порушення основних прав (приклад, у випадку політичного переслідування на окупованій території тощо).

]]>http://loga.gov.ua/oda/press/news/pidstavi_yaki_nadayut_pravo_na_peretin_kpvv_osobam_shcho_peretinayut_liniyu]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет