Переможці художніх конкурсів отримали заслужені нагороди

03-02-2017

30 січня в Сєвєродонецькій дитячій художній школі підбили підсумки і нагородили переможців та учасників конкурсів з написання картин.

Протягом кількох останніх місяців вихованці цього закладу брали участь у конкурсах різного рівня: від міського до всеукраїнського. Новачки та досвідчені, прихильники різних стилів і напрямів, юні художники намагалися достойно представити свій рідний заклад та місто у всіх змаганнях. І результат не може не радувати. Близько півдесятка вихованців художньої школи у своїх вікових категоріях та номінаціях були удостоєні нагород. Деякі завоювали право представляти Сєвєродонецьк на наступних етапах конкурсів. «Кожного разу ми доводимо, що Україна – це сила, наше місто – це сила та наша школа – це сила. Ми і надалі будемо показувати високий рівень. У цьому нам допомагала та буде допомагати місцева влада», – каже директор Сєвєродонецької дитячої художньої школи Леонід Євгенович Шматко.

Пейзажі й натюрморти, творчі діячі та літературні герої, національні традиції та обряди знайшли своє відображення у творах маленьких сєвєродонецьких митців і були відзначені вимогливим журі.

Привітати маленьких митців з перемогами завітав до Сєвєродонецької дитячої художньої школи заступник міського голови Андрій Гавриленко.

«Шановні юні художники! Від імені міської ради та її виконавчого комітету дозвольте привітати з цією етапною перемогою. Хтось з вас отримує нагороду вперше, інші – неодноразово ставали переможцями художніх конкурсів різних рівнів. Але це – перший крок до високого визнання. Дуже непросто його досягати. Щиро дякую за те, що на всіх етапах ви представляєте наше рідне місто, його честь. Бажаю вам зайняти призові місця й на майбутніх конкурсах. А міська рада й надалі буде сприяти комфорту вашого навчання та зростанню в професійному і творчому плані», – звернувся до присутніх Андрій Анатолійович Гавриленко.

Заступник міського голови вручив переможцям та учасникам тематичні подарунки від Сєвєродонецької міськради, а також нагородив дипломами і подяками за перемогу й участь.

Так, у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» в номінації «Образотворче мистецтво» перше місце посіла Олександра Альохіна, друге місце поділили Анна Созутова та Наталія Павлюченко, третьою визнана Єлизавета Благодарова. В усіх переможниць викладає вчитель ІІ категорії Юлія Боярчук. В номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» цього конкурсу першою стала Марія Панасовська (викладач вищої категорії Інна Іванова), другою – Катерина Максимчук (старший викладач Олена Логінова), третє місце поділили Мілена Любченко і Таїсія Шишка, яких навчає старший викладач Світлана Логінова.

У молодшій віковій категорії міського етапу обласного конкурсу живописної композиції «Любіть Україну, як сонце, любіть...» за твором Володимира Сосюри перше місце зайняла Маргарита Пролигіна, другою стала Поліна Баранова, третє місце посіла Руслана Тараунєх. Дівчат-переможниць вчить малювати викладач вищої категорії Інна Іванова.

У середній віковій категорії цього конкурсу перше місце зайняла Альона Любченко (викладач-методист Олена Полежаєва), друге – Олександра Альохіна (викладач ІІ категорії Юлія Боярчук), третє – Марія Смирнова (викладач-методист Олена Полежаєва).

У старшій віковій категорії призові місця розподілилися таким чином: перше місце – Софія Мусієнко, друге – Альона Коренєва (у дівчат викладає вчитель вищої категорії Інна Іванова), третє місце – Софія Мішина (викладач ІІ категорії Юлія Боярчук). Під час підбиття підсумків нагородили у своїх вікових категоріях переможців І та ІІ туру обласного конкурсу академічного живопису «Чарівна акварель».

За твір «Купальська ніч», який був представлений на Міжнародному конкурсі рисунку і живопису на тему: «Традиції і обряди нашого народу» нагородили його дипломанта Наталію Кострострову. А в Міжнародному конкурсі живопису і графіки «На своїй землі», який проходив у Республіці Білорусь і в якому взяли участь більше 13 тисяч юних митців з 36 країн, подяки за участь і високий рівень виконання творів отримали учні викладача вищої категорії Інни Іванової: Дарина Шовікова, Май Пєнягіна, Софія Мусієнко, Аліна Кравченко, Олександр Луговий.

Також під час заходу вручена подяка викладачу ІІ категорії Юлії Боярчук за підготовку учасниці проекту «Музей для дітей» і учениці Софії Дмитрюк, чий твір увійшов до фондів Запорізького обласного художнього музею.

За інформацією газети «Сєвєродонецькі вісті»