Ви тут:

Опитування в рамках Житлового проєкту у м. Сєвєродонецьк

18-02-2021
Категорія: 

Міжнародна організація з міграції (МОМ) – агенція, що входить до складу  ООН – планує побудувати нове доступне житло у Сєвєродонецьку в рамках проєкту "Покращення житлових умов внутрішньо переміщених осіб на Сході України", започаткованого в 2020 році за фінансування уряду Німеччини через Банк розвитку KfW. В рамках проєкту буде побудовано близько 250 квартир, 80% з яких призначені для ВПО, а 20% - для місцевих жителів. Побудовані квартири будуть передані у комунальну власність Сєвєродонецької ВЦА та підлягатимуть здачі в оренду або оренду з правом подальшого викупу.

МОМ проводить телефонне опитування – суворо дотримуючись конфіденційності та без необхідності передавати будь-яку особисту інформацію – з метою оцінки потреб та уподобань ВПО та осіб, які не є ВПО. Результати цього дослідження допоможуть нам у процесі будівництва квартир та дозволять врахувати побажання та очікування представників ВПО та місцевої громади, а також допоможуть нам у розробці критеріїв та процедур відбору потенційних орендарів.

Щоб добровільно взяти участь в опитуванні, надішліть повідомлення через SMS або Viber із текстом «Житловий проєкт» на номер мобільного телефону +380 99482 5802, та наші співробітники зв’яжуться з вами найближчим часом.

Для отримання додаткової інформації про проєкт перейдіть за посиланням ]]>Житловий проєкт МОМ]]>.

 

 

Viktor AVTONOMOV

National Project Officer (Housing)

International Organization for Migration

Kramatorsk Field Office

 

 

 

 

Рейтинг: 
Голосов пока нет